کمبود مواد اولیه مشکل اصلی حوضه فولاد است

 جهان بخش شکری گفت: کمبود مواد اولیه در نتیجه افزایش قیمت آن در بازار از جمله مشکلات اصلی صنعت فولاد کشور به شمار می آید.
عضو انجمن فولاد ایران:
کمبود مواد اولیه مشکل اصلی حوضه فولاد است

جهان بخش شکری عضو انجمن فولاد ایران در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران با بیان این مطلب افزود: کمبود مواد اولیه در بازار موجب شده تولید فولاد در کشور به اندازه کل ظرفیت موجود کارخانه ها نباشد.
وی ادامه داد: تولیدکنندگان فولاد به دلیل کمبود مواد اولیه در کشور مجبور به خرید مواد اولیه وارداتی با قیمت های جهانی و فروش محصولات فولادی با قیمتی پایین تر از قیمت های جهانی در کشور هستند.
شکری با اشاره به اینکه اعطای تسهیلات بانکی به واحدهای تولیدی به سختی صورت می گیرد تصریح کرد: هم اکنون اعطای تسهیلات بانکی قفل شده و بازپرداخت سرمایه در گردش باید با بهره بالا و در مدت زمان کمتر از یک سال صورت گیرد که این شرایط مشکلاتی را برای تولیدکنندگان به وجود آورده است.

این عضو انجمن تولیدکنندگان فولاد در خصوص عرضه فولاد در بورس اظهار داشت: اگر عرضه مواد اولیه نیز در بورس صورت گیرد تولیدکنندگان فولاد مشکلی برای عرضه محصولات خود در بورس نخواهند داشت.


باشگاه خبرنگاران

{  تاریخ : یکشنبه 8 آبان 1390 } { چاپ} {

وبلاگ بازار آهن برای ارائه امکانات بیشتر و سرویس دهی بهتر به کاربران خود به

steels-ne.ws

منتقل شد

همچنین دایرکتوری این وبلاگ در دسترس میباشد

directory.steels-ne.ws


اخبار روز آهن آلات
مرکز خدمات فولاد ایران
قیمتهای کارخانجات
تحلیل ( ایران )
تحلیل ( جهان )
ثبت فروشگاه در دایرکتوری
  • در بخش دایرکتوری مشاغل آهن در سایت بازار آهن کلیه آهن فروشان ایران با تفکیک شهر و نوع گروه محصولات فروشی آنان به صورت رایگان ثبت نام می شوند و خریداران از طریق منوی انتخاب کنید در سایت بازار آهن به فروشندگان آهن دسترسی خواهند داشت .
  • | نیازمندی ها | دایرکتوری صنف آهن | مناقصات و مزایدات | اخبار و مقالات | سفارش آگهی
    © تمامی حقوق این وب متعلق به بازار آهن دات کام می باشد.
    قدرت گرفته از بلاگ اسکای
    طراحی شده توسط :: Hamid Ajorlou ::