تولید یک میلیون و 200 هزار تن فولاد خام توسط بخش خصوصی

تهران- دبیر ستاد فولاد کشوراز برنامه ریزی برای تولید یک میلیون و 200هزار تن فولاد خام توسط بخش خصوصی در سال جاری خبر داد.
دبیرستاد فولاد کشور خبر داد
تولید یک میلیون و 200هزار تن فولاد خام توسط بخش خصوصی

'علیرضا رشیدی'روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به برنامه رشد تولید فولاد خام در کشور، اظهار داشت: بخش خصوصی در پنج ماهه اول امسال نسبت به سال گذشته رشدی حدود 72 درصدی در تولید فولاد خام داشته و تولید از 311 هزار تن در سال گذشته به 537 هزار تن در سال جاری افزایش یافته است.
وی با ابراز امیدواری نسبت به اینکه بخش خصوصی امسال بتواند حدود یک میلیون و 200 هزار تن تولید در این بخش داشته باشد، از رشد چهار درصدی واردات شمش در پنج ماهه اول سال به کشور خبر داد و افزود: طبق آمار گمرک میزان شمش وارداتی طی این مدت یک میلیون و 633 هزار تن بوده ، در حالیکه این رقم در مدت مشابه سال گذشته یک میلیون و 568 هزارتن بوده است.
رشیدی همچنین از کاهش واردات ورق فولادی و محصولات ساختمانی مانند میلگرد و تیرآهن خبر داد و ابراز امیدواری کرد با تلاش واحدهای داخلی این کمبود ها جبران شود.

دبیرستاد فولاد کشور گفت:برای جبران کمبود فولاد خام در کشور بدنبال افزایش سقف تولید و انجام واردات هستیم تا صنایع پائین دستی این بخش در تامین مواد اولیه دچار مشکل نشوند.

خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

{  تاریخ : یکشنبه 15 آبان 1390 } { چاپ} {

وبلاگ بازار آهن برای ارائه امکانات بیشتر و سرویس دهی بهتر به کاربران خود به

steels-ne.ws

منتقل شد

همچنین دایرکتوری این وبلاگ در دسترس میباشد

directory.steels-ne.ws


اخبار روز آهن آلات
مرکز خدمات فولاد ایران
قیمتهای کارخانجات
تحلیل ( ایران )
تحلیل ( جهان )
ثبت فروشگاه در دایرکتوری
  • در بخش دایرکتوری مشاغل آهن در سایت بازار آهن کلیه آهن فروشان ایران با تفکیک شهر و نوع گروه محصولات فروشی آنان به صورت رایگان ثبت نام می شوند و خریداران از طریق منوی انتخاب کنید در سایت بازار آهن به فروشندگان آهن دسترسی خواهند داشت .
  • | نیازمندی ها | دایرکتوری صنف آهن | مناقصات و مزایدات | اخبار و مقالات | سفارش آگهی
    © تمامی حقوق این وب متعلق به بازار آهن دات کام می باشد.
    قدرت گرفته از بلاگ اسکای
    طراحی شده توسط :: Hamid Ajorlou ::