عرضه سهام‌های بلوکی بانک ملت، صادرات و فولاد مبارکه در بورس

 سهام دو بانک ملت و صادرات و بلوک 3 درصدی سهام شرکت فولاد مبارکه اصفهان در پایان آبان ماه جاری از طریق بورس اوراق بهادار واگذار می شود.
به گزارش خبرنگار بورس خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،سازمان خصوصی سازی قصد دارد در روز 29 آبان ماه 0،84 درصد سهام بانک ملت معادل 134 میلیون و 799 هزار و 853 سهم را به وکالت از سوی شرکت بین المللی عمران رضوی به ارزش پایه هر سهم به قیمت تابلو بورس در روز عرضه(معادل قیمت بسته شدن روز قبل از عرضه به اضافه 10 درصد) به شرط آن که از دو هزار و 274 ریال کمتر نباشد، به صورت نقد از طریق بورس واگذار کند.
همچنین قرار است تعداد 215 میلیون و 195 هزار و 974 سهم بانک صادرات ایران معادل 1،28 درصد سهام این بانک به وکالت از سوی مجتمع کشت و صنعت و روغن نباتی ماهدشت به ارزش پایه هر سهم به قیمت تابلو بورس در روز عرضه(معادل قیمت بسته شدن روز قبل از عرضه به اضافه 10 درصد) به شرط آن که از یک هزار و 456 ریال کمتر نباشد، در روز دوشنبه 30 آبان ماه به صورت نقد در بورس عرضه شود.
مبلغ سپرده شرکت درعرضه بانک ملت 9 میلیارد و 196 میلیون و 45 هزار و 972 ریال و بانک صادرات 9 میلیارد و 399 میلیون و 760 هزار و 145 ریال اعلام شده است ؛خریداران سهام این دو بانک 9 روز کاری پس از قطعی شدن معامله فرصت دارند، نسبت به پرداخت وجه نقد معامله اقدام کنند.
علاوه بر این قرار است با توجه به افزایش سرمایه فولاد مبارکه اصفهان، 790 میلیون سهم معادل 3 درصد سهام این شرکت در روز 28 آبان از طریق بورس واگذار شود.با توجه به افزایش سرمایه شرکت به 25 هزار و 800 میلیارد ریال، تعداد سهام مورد واگذاری معادل سه درصد از سهام شرکت است.
طبق شرایط اعلامی بلوک 3 درصدی سهام شرکت فولاد مبارکه اصفهان معادل 790 میلیون سهم به ارزش پایه هر سهم به قیمت تابلو بورس در روز عرضه (معادل قیمت بسته شدن روز قبل از عرضه) به اضافه 10 درصد به شرط آن که از 3130 ریال کمتر نباشد در روز شنبه 28 آبان ماه به صورت نقد و اقساط واگذار می شود.

مبلغ سپرده این شرکت در این مزایده 74 میلیارد و 181 میلیون ریال اعلام شده است و خریدار باید در مدت 30 روز کاری پس از قطعی شدن معامله 50 درصد مبلغ پیشنهادی را به عنوان نقد و بقیه را به صورت قسطی در مدت سه سال پرداخت کند.

خبرگزاری ایسنا

{  تاریخ : شنبه 14 آبان 1390 } { چاپ} {

وبلاگ بازار آهن برای ارائه امکانات بیشتر و سرویس دهی بهتر به کاربران خود به

steels-ne.ws

منتقل شد

همچنین دایرکتوری این وبلاگ در دسترس میباشد

directory.steels-ne.ws


اخبار روز آهن آلات
مرکز خدمات فولاد ایران
قیمتهای کارخانجات
تحلیل ( ایران )
تحلیل ( جهان )
ثبت فروشگاه در دایرکتوری
  • در بخش دایرکتوری مشاغل آهن در سایت بازار آهن کلیه آهن فروشان ایران با تفکیک شهر و نوع گروه محصولات فروشی آنان به صورت رایگان ثبت نام می شوند و خریداران از طریق منوی انتخاب کنید در سایت بازار آهن به فروشندگان آهن دسترسی خواهند داشت .
  • | نیازمندی ها | دایرکتوری صنف آهن | مناقصات و مزایدات | اخبار و مقالات | سفارش آگهی
    © تمامی حقوق این وب متعلق به بازار آهن دات کام می باشد.
    قدرت گرفته از بلاگ اسکای
    طراحی شده توسط :: Hamid Ajorlou ::